ورود به پنل کاربری


 

 

 

 

 

 

پیام تبریک سرپرست محترم دانشکده اصول الدین قم به مناسبت گرامی داشت روز معلم

بسم الله الرحمن الرحیم

(مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِیَ فی مَلَکُوتِ السَّماواتِ عَظیما فَقیلَ:تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ)

 هر کس برای خدا دانش بیاموزد و به آن عمل کند و به دیگران آموزش دهد، در ملکوت آسمان ها به بزرگی یاد شود و گویند:برای خدا آموخت و برای خدا عمل کرد و برای خدا آموزش داد. (الذریعه الی حافظ الشریعه )

شرح اصول کافی، ج 1، ص 56

معلم خیر عنصر ملکوتی خدای متعال روی زمین است که از جان خویش به آموزندگانش می بخشد و در اصل جانشان را سیراب نور می کند و این رسالت الهی و آسمانی را شایسته آلودن به زخارف ماده نشاید. معلم و استاد همانند پیش قراول شهید این راه است که به مخاطب خویش نظام فکری و اندیشه ای صحیح و استوار می دهد و او را چنان به چارچوب فکری صحیح رهنمون می شود که دست شیاطین انس و جن از گمراهی او کوتاه گشته ناامید می گردند

. در سالروز شهادت استاد شهید حضرت آیت الله مطهری بر خود لازم دانستم مراتب قدردانی و اخلاص را از همه اساتید و معلمین بزرگوار این دانشکده فاخر اعلان نمایم و برای تلاشهای ربانی شان این عمل با ارزششان را بستایم امید که خدای متعال به شما عزیزان و سروران سلامتی و طول عمر با عزت و بهروزی و سرفرازی و در نهایت عاقبت به خیری عنایت فرماید.

ارادتمند شما محمدمهدی نبی زاده

 روابط‌ عمومی دانشکده اصول الدین

   | ١٤:٢٦ | چهارشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠٣ | تعداد نمایش خبر: 152 | شماره خبر: ٢٤٦

نسخه چاپی | ارسال به دوست